Boek Euro 2016 tickets voor Frankrijk – Hier ziet u hoe

Na de kwalificatie is voltooid voor het EK 2016 in Frankrijk nu begint voor de fans echt een spannende fase. In de eerste plaats op zaterdag 2015/11/12 de Groep van EM zal worden opgesteld en vervolgens begint op maandag 2015/12/14 om 12 uur Midden-Europese tijd van pre-selling 800.000 tickets voor wedstrijden van alle 24 teams. Die nu maar denkt dat deze tickets zijn goed en overvloedig en gemakkelijk kunnen worden gekocht bij de loketten zal het teleurgesteld worden.

Teken voor de Euro 2016 tickets

Tot 18 januari 2016, elke fan van de deelnemende team heeft de mogelijkheid om zijn aanvraag in te dienen om de felbegeerde tickets. De vraag zal uiteraard zijn navenant hoog en Midden-Europa op 12 scherpe tijd van de genoemde 18 januari 2016 eindigt de verkoop. De laatste kans van de ochtend van 18 januari 2016, waardoor zijn. Een praktijk die al is gedaan bij eerdere toernooien in deze vorm en wordt door velen beschouwd als plaatsen niet per se gelukkig, vooral omdat de DFB heeft gehandeld op deze praktijk. Hoewel het lijkt vreemd, want er is voor de fans grondig voorwaarden boeken van tickets.